התקשרו עכשיו: 050-4546414

אזעקות – אמצעי הביטחון האולטימטיבי לביתכם!

 

אזעקות – אמצעי הביטחון האולטימטיבי לביתכם!

עקומת הפשיעה עולה עם השנים פלאים, יותר ויותר בתים פרטיים ועסקים מועמדים למעשי פריצה, גניבה ולעיתים אף שוד אלים. אז כיצד בכל זאת נוכל להגן על עצמינו ועל כל היקר לנו? ניתן לעשות זאת באמצעות מצלמות אבטחה אבל גם באמצעות אזעקות. מדובר על מערכת האבטחה האולטימטיבית אשר תביא להרבה ביטחון ושקט נפשי אשר כה חסרים לנו בימים אלה.

איך בוחרים מערכת אזעקה לבית ?

יש להתאים מערכת אזעקות למצב הקיים, ולמגן את כל הבית באמצעי ביטחון שונים, למשל מצלמות אבטחה. בשורה התחתונה אזעקות נועדו למנוע פריצות. מרגע שהגנב או הפורץ שומעים את האזעקה סביר להניח שהם ימלטו ללא שלל, ולכן למערכות אזעקה יכולת הרתעה מעולה. האזעקה פועלת במשך 24 שעות ביממה כך שתהיו מוגנים גם בימים וגם בשעות הלילה. את המערכות הללו מתאימים לכל חדר בנפרד, כלומר האזעקה של הסלון איננה זהה לאזעקה של הגינה למשל.

על סוגים שונים של מערכות

ישנה אזעקה אלחוטית וישנה גם אזעקה קווית, ככלל, שני סוגי האזעקות מעניקים את אותו סוג של הגנה. מערכת האזעקה הקווית מצריכה תשתיות מיוחדות, ואילו את מערכת האזעקה האלחוטית ניתן להתקין מהיום למחר ללא כל תשתיות מיוחדות. על כל מקרה, אם אתם רק בונים את הבית או מבצעים שיפוצים, עוד טרם סיום עבודות תשתית החשמל, או אז מומלץ על אזעקות קוויות. מערכת האזעקה הקווית גם זולה בהרבה מהמערכת האלחוטית, אבל כאמור, לא תמיד ובכל תנאים ניתן להתקינה.

גלאים

כל האזעקות מופעלות באמצעות גלאים, ישנם גלאים קרן אקטיביים וגלאי נפח חיצוני ועוד סוגי גלאים אחרים. באמצעות הגלאים ניתן טוב יותר לשלוט על האזעקות, למשל להפעילן בחלל מסוים ולעומת זאת, בחלל אחר לאפשר תנועה חופשית של בני הבית מבלי שהאזעקה תופעל כלל. על כל בעל בית לדעת לזהות את הצרכים שלו, ועל פיהם ועל פי הנתונים, ניתן על נקלה להתקין את האזעקה.

צריכים אזעקה לבית? רוצים להתקין מצלמות אבטחה? רוצים לחוש מוגנים ולחיות בבטחה? חסר לכם שקט נפשי? צרו עוד היום קשר עם גלנטי מערכות תקשורת ואנו נחזור אליכם בהקדם עם פתרונות האבטחה הטובים ביותר!

אזעקה וכיצד היא יכולה למנוע מעשי גניבה?

כמעט כל יום אנו שומעים על מעשי פריצות בכל אזורי הארץ, מדובר הן על בתים פרטיים והן על עסקים, אבל במיוחד פריצות לבתים פרטיים צמודי קרקע. אז כיצד מצמצמים את מעשי הפריצה והגניבות? כיצד נוכל להגן על הבית שלנו או על העסק? האפשרות הטובה ביותר מבין כולן היא אזעקה.

כיצד אזעקה פועלת?

לאזעקות יש גלאים אותם מתקינים בכל חלל בנפרד בבית, גודל הגלאי תלוי בנפח השטח, כלומר גלאי המותקן בסלון איננו הגלאי המותאם לחצר הבית. בנוסף, ניתן למצוא אזעקה קווית ואזעקה אלחוטית. אזעקה קווית מצריכה תשתיות מיוחדות, ולכן אם אתם כרגע בונים בית פרטי או משפצים את הבית, עם הכנה מיוחדת של תשתית החשמל תוכלו להתקין אזעקה קווית. ישנה אזעקה אשר רק מפעילה רעש צורם במיוחד, וישנן אזעקות אשר באמצעותן ניתן להזעיק סייר שיגיע באופן מידי למקום בו הופעלה האזעקה.

 

ישנן גם מערכות בהן ישנם כמה וכמה גלאי תנועה עם חיישנים אינפרה אדומים, כך ניתן לזהות תנועה חשודה בסמוך אל וילונות או חלונות, האזעקה פשוט תתריע מפני פריצה. ישנם גם אזעקות אשר משחררות חומרים מיוחדים כגון גז מדמיע, בזמן האזעקה ניתן לנטרל את הגנב.

גם לבית וגם לעסק

אזעקה לבית היא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם על מנת להגן טוב יותר על ביתכם. בנוסף תוכלו להתקין מצלמות אבטחה אשר מנטרות את המקום בכל רגע נתון, בהחלט מומלץ להיעזר בשני האמצעים גם יחד על מנת להשיג הגנה אופטימאלית.

אזעקה לעסק אידיאלית לכל סוגי העסקים, למשרדים, למפעלים, לחנויות ורשתות שיווק. לפני שאתם מתקינים את המערכת, מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום אזעקות ומצלמות אבטחה, על מנת להתאים לכם את מערכת האזעקה הטובה ביותר מבחינתכם. היועצים ייעצו לכם היכן למקם את לוח הבקרה, את הגלאים השונים ואת לוח המקשים, על מנת שכמה שיותר שטח יהיה מכוסה ומוגן. למרות ההוצאה הכספית, לא מומלץ לוותר על אזעקות במיוחד בבתים פרטיים. עצם נוכחות המערכת תקנה לכם הרבה מאוד שקט נפשי וביטחון.

התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לבית

מחפשים מערכת אזעקה לבית? רוצים לחוש מוגנים לאורך כל שעות היממה? רוצים לפנות אל גורם מוסמך מומחה בתחום? צרו עוד היום קשר על גלנטי מערכות תקשורת, ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם!