התקשרו עכשיו: 050-4546414

בית חכם לאיכות חיים אופטימאלית

בית חכם לאיכות חיים אופטימאלית
עם השנים, אנו שואפים להתקדם יותר ויותר ובכל התחומים האפשריים, ומה עם הבית שלנו? ניתן לשלוט בצורה אופטימאלית על כל מרכיבי הבית באמצעות בית חכם, פיתרון גאוני השייך למאה ה- 21. בעבר, רק העשירים ובעלי הממון יכלו לאפשר לעצמם את ההתקנה של המערכות הללו, כיום מדובר על מחירים שווים לכל נפש, עם השנים מחיריהן של המערכות ירדו, ולכם מובטחת איכות חיים גבוהה במיוחד.

אז מהי מערכת בית חכם?
מדובר על מערכת מתוחכמת ביותר המציעה לכם שליטה אופטימאלית על מערכות הבית, כל זה יכול להיעשות גם מרחוק. בית חכם כולל מערכות בקרה ופיקוד, באמצעותן מתאפשרת שליטה על כל המערכות, כלומר על תריסים, תאורה, מצלמות, דוד אזעקה ועוד. כמו כן ניתן לשלוט על מערכות אודיו, על ווידאו, על מזגנים. אתם תשלטו על כל אלה כאשר נעשה שימוש במסכים ומצלמות. מערכת בית חכם היא גם בעצם אקולוגית, מכיוון שכך תוכלו לשלוט על הפעלת מכשירים חשמליים, להדליק או לכבות אותם בעת הצורך מבלי לבוא במגע ישיר עימם וכך גם לחסוך בהוצאות החשמל, הכל תוכלו לבצע מרחוק תוך כדי שליטה מקסימאלית על כל המרכיבים.

שליטה מלאה על פקודות
המערכת מאפשרת לכם להזין אותה עם פקודות ידועות מראש. למשל, אם בחוץ יורד גשם, התריסים החשמליים יסגרו באופן מיידי. אתם תוכלו גם לקבוע אילו נורות ידלקו כאשר אתם נכנסים לסלון, למטבח, לחדר השינה, חדר האמבטיה וחדרי הילדים, מה שהופך את החיים להרבה יותר קלים ונעימים ומה שכאמור גם מביא לחיסכון בהוצאות החשמל שלכם. כך גם בעקיפין תתרמו לאיכות הסביבה, שכן החשמל מופק מחומרים מזהמים.

למי זה מתאים?
למעשה הבית החכם מתאים לכל אחד, ולכן קבלני בניין מציעים היום כחלק אינטגראלי מהמפרט הטכני גם מערכות בית חשמלי. עם זאת, המערכת מיועדת במיוחד לבתים פרטיים גדולים בהם ישנם חללים רבים שקשה לשלוט עליהם. המערכות הללו גם אידיאליות לנכים ואנשים מוגבלים אשר עקב מוגבלותם הם אינם עצמאיים. כל מי שרוצה לשדרג את הבית שלו ולזכות לאיכות חיים טובה וגבוהה יותר, מומלץ לו להתקין את המערכות המשוכללות הללו, כאשר תתקינו אותן, לא תבינו איך הסתדרתן בלעדיהן עד עתה.

מחפשים מערכות חכמות לבית? רוצים בית שנוח יותר ונעים יותר לשהות בו? אתם מוזמנים ליצור קשר עם גלנטי מערכות תקשורת ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעות למערכות המשוכללות ביותר בנמצא!