התקשרו עכשיו: 050-4546414

מצלמה נסתרת – יש לכם על מי לסמוך!

מצלמה נסתרת – יש לכם על מי לסמוך!
אם אתם רוצים לשלוט בכל רגע נתון על העסק או על הבית שלכם, כדאי לכם לרכוש מצלמה נסתרת אשר עוקבת אחר המצב במשך כל שעות היממה. כאשר אתם לא נמצאים במקום, יש מי שישגיח עליו בצורה רציפה ואמינה. כך תוכלו לגלות מעשי פריצה, מעשי גניבה, התעללות בחסרי ישע, מקרי חבלה ועוד, וכך גם הנאשמים יקבלו את עונשם באמצעות גילוי מהיר.

אמצעי הרתעה מושלם
אומנם מצלמה נסתרת איננה גלויה לעין, אבל רבים יודעים כי כיום פרוסות אין ספור מצלמות נסתרות במגוון מקומות ולכן היא מרתיעה אותם מלבצע עבירות מסוגים שונים. מצלמות נסתרות ניתן להתקין בכל מקום כמעט: במשרדים, במפעלים, חנויות, פיצוציות, בתים, מקומות ציבוריים ועוד, כך אנשים יחשבו כמה וכמה פעמים לפני שהם מבצעים עבירה. המצלמות הנסתרות משרתות בצורה מושלמת את גורמי אכיפת החוק, הן מתעדות כל רגע ורגע נתון, הם בשעות היום והן בשעות הלילה.

מצלמה נסתרת לבתים
כיום מצלמה נסתרת הפכה להיות יותר ויותר פופולארית בבתים רבים. בישראל מגמת מעשי הפריצה והגניבה רק עולה עם הזמן, ובעלי פרטים רוצים לשמור הן על חייהם וחיי היקרים להם והן על הרכוש. כבר אין יותר שום צורך להיות נוכחים בבית, יש מי שישמור במקומכם ויתעד מעשי גניבות ופשעים אחרים. הפורצים והגנבים יראים ממצלמות נסתרות, ולכן לעיתים הם אף יהססו מלבצע מעשי פשע.

תיעוד מעשי בזמן אמת
מצלמות אבטחה נסתרות הינן גם פתרון אידיאלי להורים שמשאירים את ילדיהם בחברת מטפלת וגם לאנשים אשר הוריהם המבוגרים מטופלים על ידי עובדים סיעודיים. המבוגרים הללו וגם הפעוטות לא יכולים תמיד לדבר, לבטא את שעל ליבם ולהתלונן, ולכן המצלמות הנסתרות הינן כה מבוקשות. בנוסף, באמצעות המצלמות ניתן לעקוב אחר עוזרות בית אשר מנקות את ביתכם ולוודא שהן לא מבצעות מעשי גניבה.

המצלמות מתעדות כל העת את השטח, וכאשר מתבצעים פשעים, ניתן ללכת עם הצילומים למשטרה ולהגיש תלונה. באמצעות הצילומים הללו והוכחות, ניתן להעמיד אנשים לדין, לשפוט אותם ולהביא לריצוי עונש. אלה הן ראיות מפלילות של ממש. ניתן למצוא מצלמות נסתרות במגוון רב של גדלים, ולכן ניתן גם להסתיר אותן במגוון מקומות, כולל אפילו בחפצים קטנים. תוכלו לצפות בכל החומר המצולם גם בזמן אמת וגם לאחר מכן.

רוצים לרכוש מצלמות שאינן גלויות לעיון? רוצים לתעד מצבים בכל רגע נתון? רוצים לשמור על חיי אנשים? צרו עוד היום קשר עם גלנטי מערכות תקשורת ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הפתרונות הטובים והמשוכללים ביותר בשוק!